KONST / Litografier / Färglitografi 12426002
nr 1242 6002
Lena A Linderholm
(f. 1947), Sverige
Färglitografi, Blomsterstilleben. Signerad, numrerad 141/170, bladets mått: 59x82 cm
Lena Linderholm, född 1947 i Stockholm, svensk målare, grafiker och författare.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 18 mars 2019
kl 18:09:11
1.200 kr
1.700 kr
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
18 mar
Lena A Linderholm
Läs mer om Lena A Linderholm